Jak przykleić kępki rzęs? Kiedy warto wybrać kępki rzęs?

photo 1501031170107 cfd33f0cbdcccropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMnwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHwzMnx8bWFrZXVwfGVufDF8MHx8fDE2MTgzMDAyMTAixlibrb 1.2.1q80w1080

Rzęsy to bardzo ważny element, jeżeli chodzi ostateczny efekt makijażu. To właśnie ten szczegół dopełnia cały make-up, dzięki czemu twarz wygląda naprawdę dobrze. Jednym z często stosowanych rozwiązań mających na celu uatrakcyjnienie makijażu są kępki rzęs. Jak wygląda aplikacja kępek rzęs oraz dlaczego nie warto rezygnować z tego dodatku?

Kępki rzęs – jak przykleić?

Do aplikacji wykorzystuje się specjalny klej, który pozwoli na szybkie i idealne przyklejenie kępek. Aby prawidłowo przykleić kępki rzęs, należy chwycić je pęsetą zamoczyć w kleju, a następnie przyłożyć w wybrane miejsce. W momencie przyłożenia kępki trzeba ją przytrzymać przez kilkanaście sekund, aby się dobrze przykleiła.

Oczywiście na samym początku mogą wystąpić pewne problemy głównie związane z brakiem doświadczenia, jednak po pewnym czasie czynność tę opanujemy do perfekcji. Klejenie kępek rzęs wbrew pozorom nie jest trudne, gdyż wystarczy tutaj postępować zgodnie z załączoną instrukcją i zachować ostrożność.

Dlaczego warto wybrać kępki rzęs?

Kępki rzęs są alternatywą dla rzęs przyklejanych na pasku. Wybór kępek pozwala na ich przyklejenie w dowolnym miejscu. Niekiedy rzęsy na pasku mogą wyglądać sztucznie, a więc kępki są tutaj znacznie lepszym wyborem.

Poza tym takie rozwiązanie świetnie sprawdza się, jako uzupełnienie makijażu okolicznościowego. Dopełnienie make-upu kępkami rzęs jest czymś, co doda uroku oraz sprawi, że twarz będzie prezentowała się idealnie pod każdym względem.

Kępki to też świetne uzupełnienie prześwitów pomiędzy naturalnymi rzęsami, trzeba jednak pamiętać, aby połączenie to wyglądało naturalnie. Podczas zakupu gotowe kępki rzęs powinny być dopasowane do naszych naturalnych rzęs. W ten sposób uzyskamy pożądany efekt.

Jak długo można nosić kępki rzęs?

Jak już zostało to wcześniej wspomniane kępki rzęs przeznaczone są w dużej mierze do makijażu okolicznościowego. Jest to bardzo ważna informacja, ponieważ kępki nie służą do kilkudniowego noszenia, gdyż wytrzymują one zazwyczaj kilka lub kilkanaście godzin.

Oznacza to, że kępki są tylko chwilowym elementem upiększającym makijaż. Warto dodać, że mogą one wytrzymać znacznie dłużej, jednak niesie to pewne ryzyko podrażnienia lub innych przykrych dolegliwości. Jeżeli więc zdecydujemy się na aplikację takich kępek, warto postępować zgodnie ze wskazówkami i nie nosić ich dużej, niż jest to zalecane, ponieważ może doprowadzić to do wielu szkód.

Może spodobać Ci się również:

photo 1582582484783 0a7a9e45b0d6cropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMXwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHw0fHxmbGF0c3xlbnwxfDB8fAixlibrb 1.2.1q80w1080

Mieszkania zakup – gdzie szukać ogłoszeń? Czy samodzielne szukanie mieszkania to dobre rozwiązanie?

1 lutego 2022

W dzisiejszych czasach znalezienie mieszkania na sprzedaż nie jest trudną czynnością. Wiele portali, a także ogłoszeń w różnych miejscach powoduje, że każdy jest w stanie znaleźć taką nieruchomość, jakiej szuka.…

Czytaj więcej